Bestuur

asiye-150x150

A. Gedik
Voorzitter

a.gedik@youngmusiad.nl

nejla-150x150

N. Bekdur
Algemeen secretaris

n.bekdur@youngmusiad.nl

rabia-150x150

R. Alkilic
Public Relations

r.alkilic@youngmusiad.nl

silya-150x150

S. Balkoca
Innovatie en ondernemerschap

s.balkoca@youngmusiad.nl

zafer-150x150

Z. Ulgen
Educatie en sociale activiteiten

z.ulgen@youngmusiad.nl

rustem-150x150

R. Cetin
Business development and strategy

r.cetin@youngmusiad.nl

mustafa-150x150

M. Erciyes
Media en pers communicatie

m.erciyes@youngmusiad.nl

emre-teker-150x150

E. Teker
Algemene projecten

e.teker@youngmusiad.nl